Городоцька сільська рада
Рівненського району Рівненської області

Інформація про результати проведення перевірки

Інформація про результати проведення перевірки

Климовича Марка Тарасовича 

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Городоцькою сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Климовича Марка Тарасовича, який працює на посаді головного спеціаліста відділу організаційного забезпечення, документообігу, мобілізаційної роботи, інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю та доступу до публічної інформації Городоцької сільської ради.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Климовича М.Т. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 
Інформація про результати проведення перевірки
Бояр Ольги Петрівни
 
Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Городоцькою сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Бояр Ольги Петрівни, яка працює на посаді спеціаліста-бухгалтера відділу бухгалтерського обліку звітності та економіки Городоцької сільської ради.
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Бояр О.П. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".
 
Інформація про результати проведення перевірки
Лакусти Алли Дмитрівни
 
Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Городоцькою сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Лакусти Алли Дмитрівни, яка працює на посаді спеціаліста-землевпорядника відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Городоцької сільської ради.
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Лакусти А.Д. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".
 
Інформація про результати проведення перевірки
Супрунюк Мирослави Володимирівни
 
Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Городоцькою сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Супрунюк Мирослави Володимирівни, яка працює на посаді головного спеціаліста-головного бухгалтера фінансового відділу Городоцької сільської ради.
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Супрунюк М.В. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".
 
Інформація про результати проведення перевірки
Шевченко Інни Миколаївни
 
Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Городоцькою сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Шевченко Інни Миколаївни, яка працює на посаді головного спеціаліста фінансового відділу Городоцької сільської ради.
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Шевченко І.М. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

Інформація про результати проведення перевірки 

Білецької Інни Олександрівни  

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Городоцькою сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Білецької Інни Олександрівни, яка працює на посаді провідного спеціаліста відділу соціального захисту населення та захисту прав дітей Городоцької сільської ради. 

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Білецької І.О. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади". 

 

Інформація про результати проведення перевірки 

Дудіної Жанни Терентіївни  

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Городоцькою сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Дудіної Жанни Терентіївни, яка працює на посаді провідного спеціаліста відділу соціального захисту населення та захисту прав дітей Городоцької сільської ради.

 

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Дудіної Ж.Т. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

 

Інформація про результати проведення перевірки 

Шевчук Марії Олександрівни 

 

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Городоцькою сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Шевчук Марії Олександрівни, яка працює на посаді провідного спеціаліста відділу соціального захисту населення та захисту прав дітей Городоцької сільської ради.

 

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Шевчук М.О. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

Інформація про результати проведення перевірки

Грисюка Володимира Миколайовича 

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Городоцькою сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Грисюка Володимира Миколайович, який працює на посаді начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Городоцької сільської ради

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Грисюка В.М. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади". 

Інформація про результати проведення перевірки

Білецького Олександра Васильовича 

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Городоцькою сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Білецького Олександра Васильовича, який працює на посаді старости Городоцької сільської ради

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Білецького О.В. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

Інформація про результати проведення перевірки

Борисюк Світлани Валеріївни 

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Городоцькою сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Борисюк Світлани Валеріївни, яка працює на посаді старости Городоцької сільської ради.

 За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Борисюк С.В. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

Інформація про результати проведення перевірки

Минюк Валентини Василівни 

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Городоцькою сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо МИНЮК Валентини Василівни, яка працює на посаді головного спеціаліста фінансового відділу Городоцької сільської ради.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Минюк В.В. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

Інформація про результати проведення перевірки

Грищенко Наталії Василівни 

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Городоцькою сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо ГРИЩЕНКО Наталії Василівни, яка працює на посаді головного спеціаліста фінансового відділу Городоцької сільської ради За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Грищенко Н.В. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

Інформація про результати проведення перевірки

Сайка Сергія Леонтійовича 

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Городоцькою сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо САЙКА Сергія Леонтійовича, який працює на посаді заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Городоцької сільської ради

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Сайка С.Л. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".