Городоцька сільська рада
Рівненського району Рівненської області

Мітинг-реквієм до Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

NoneNoneNoneNoneNoneNoneNone

Сьогодні, 07 травня  в переддень Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років в селі Обарів біля могили загиблого воїна відбувся мітинг-реквієм.

Участь у заходах взяли Городоцький сільський голова Сергій Поліщук, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів сільської ради Сергій Сайко, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту сільської ради Володимир Грисюк, староста сіл Обарів, Ставки Світлана Борисюк, військовий капелан, настоятель Святомиколаївської церкви с.Городок, протоієрей Тарас Климович, учні Обарівського ліцею.

«Всім хто боровся за наше майбутнє – низький уклін, а тим кого немає з нами – вічна пам’ять від кожного з нас, пам’ять, яка повинна передаватися з покоління в покоління, яку ми з вами повинні нести через віки. Нам і сьогодні доводиться захищати рідну землю. І наші мужні земляки знову показують справжній героїзм, бо український народ перемагає не лише зброєю, а й силою духу», - відзначив у своєму виступі сільський голова Сергій Поліщук.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих у роки Другої світової війни, та полеглих у дні боротьби за незалежність нашої держави на сході України.

Учасники заходу поклали квіти до могили загиблого воїна.