Городоцька сільська рада
Рівненського району Рівненської області

«Жовта» епідемічна зона: що дозволяється, а що під забороною тепер?

NoneNoneNone

Рівненщина перейшла до «жовтого» рівня епідемічної небезпеки. Таке рішення ухвалили на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

«Рівненщина перестала бути регіоном із значним поширенням COVID-19. Наблизитись до «жовтого» рівня обмежувальних заходів дозволила позитивна динаміка до зменшення показників, що визначають епідемічну небезпеку. В області діятимуть нові правила та обмеження», - зазначив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Варто зазначити, що останні декілька тижнів на Рівненщині майже удвічі знизилася кількість нових інфікувань, у 1,5 рази зменшився рівень госпіталізацій. Охоплення тестуванням залишається на високому рівні.

«Жовта карантинна зона – не означає, що карантинні обмеження зняті. Потрібно і далі пам'ятати, а головне дотримуватися усіх правил. Не забувайте про маски, дезінфекцію рук та дистанцію. Давайте разом зробимо все, аби з «жовтої» ми перейшли в «зелену» зону», - зазначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Зокрема, «жовтий» рівень небезпеки передбачає відповідні обмеження та протиепідемічні заходи, а саме:

дозволено проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів з розрахунку 1 особа на 4 кв. м. площі або з заповненістю залів до 50%; 

дозволено відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами;

дозволено приймання відвідувачів закладів культури і проведення культурних заходів;

дозволено приймання відвідувачів в закладах розважальної діяльності.

Водночас, жителі Рівненщини повинні використовувати засоби індивідуального захисту в громадських приміщеннях, будівлях і спорудах, а також у громадському транспорті.