Городоцька сільська рада
Рівненського району Рівненської області

Рівненське вище професійне училище Департаменту поліції охорони

В.о. начальника - І.В. Слободенюк

За двадцять років свого існування училище підготувало більше ніж 20 тисяч фахівців:
міліціонерів охорони, інкасаторів, кінологів і водіїв для Державної служби охорони та інших недержавних охоронних структур.

Випускники нашого навчального закладу з успіхом здійснюють охоронні функції на державних підприємствах, а також недержавних охоронних структурах, банківських установах, гіпер- та супермаркетах, забезпечують здійснення заходів з інкасації та супроводження валютних цінностей. Працюють на різних посадах по всій нашій державі.


Навчальна база складається з 24 навчальних аудиторій та спеціальних класів. 


На даний час створені кабінети спецтехніки і засобів зв'язку, криміналістики, методичний кабінет, сучасні навчальні аудиторії, комп'ютерний клас, полігони, лабораторії. Функціонує студія звукового та відеозапису, кімната психологічного розвантаження, бібліотека з двома читальними залами.


Училище має власний стрілецький комплекс з двома тирами та двома учбовими аудиторіями, мультимедійний тир, електронно-оптичний тренажер для навчальної стрільби, спортивні зали та майданчики, кінологічний центр, смугу психоемоційного навантаження. 


На основі повної загальної середньої освіти училище на протязі 3 років готує дипломованих молодших спеціалістів з напряму “Право” за спеціальністю “Правоохоронна діяльність” кваліфікації “Фахівець” з організації майнової та особистої безпеки спеціалізації:
1. Охоронна діяльність.
2. Організація охорони при здійсненні інкасації.
Форма навчання: денна, заочна. Навчання платне. Разом з дипломом молодшого спеціаліста випускники отримують посвідчення водія категорії “В”.

УЧИЛИЩЕ НАДАЄ ПОСЛУГИ:

Дресура службових собак на пошук вибухівки (вибуховий матеріал) та на пошук наркотиків (наркотичних речовин);
Дресура собак для фізичних осіб;
Готельне утримання собак.
33017, с. Городок, Рівненський р-н,
вул. Барона Штейнгеля, 90